Zygmunt RADNICKI (1894 - 1969)
Lot No.: 209
Krajobraz z Grecji
olej, płótno, 34,5 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Radnicki;
olej, płótno, 34,5 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Radnicki;
Na odwrocie napis na płótnie: Krajobraz z Grecji / Z. Radnicki 1963