Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)
Lot No.: 204
Tulipany i narcyzy w dzbanie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 58,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: maja 47