Lot No.: 709
Para dekoracyjnych waz kominkowych,
w stylu II Cesarstwa;
Francja? 3 ćw. XIX w.
w stylu II Cesarstwa;
kuliste, ceramiczne, kobaltowe brzuśce osadzone na
trójnogach w formie orlich herm z brązu złoconego,
z trójkątnymi podstawami o wklęsłych bokach, z rozetą
w centrum; oprawy wylewów z płytka, gładka misą
opasaną wysokim, rowkowanym pionowo pierścieniem;
porcelana, brąz złocony; wys. 19 cm, szer. ca 17 cm;
Francja? 3 ćw. XIX w.