Lot No.: 625
Paterka neobarokowa
Niemcy?, 4 ćw. XIX w.
na stopie kwadratowej, wysokiej zdobionej ceownikami z akantowymi
wypustkami i wolutami, przechodzącej w czworoboczny trzon; czara
półkulista z rozetą w dnie, z wywiniętym brzegiem dekorowanym
ażurowymi półksiężycami, ceownikami i kwiatami, z dwoma akantowymi,
wolutowymi uchami;
srebro pr. 800, wewnątrz złocone; wys. 26,8 cm; waga 527 g.
Niemcy?, 4 ćw. XIX w.