Lot No.: 611
12 łyżeczek do kawy w etui
Dania, XX w.
o złoconych, owoidalnych czerpaczkach i spiralnie skręconych trzonkach
zakończonych reliefową maską maszkarona; w etui oklejonym czarnym
papierem imitującym skórę, z mosiężnymi okuciami, wyłożonym
jedwabiem w kolorze gołębim (uszkodzenia), z napisem odręcznym
w jęz. duńskim; mosiądz srebrzony, dł. 11,5 cm; waga 105 g. Dania, XX w.