Lot No.: 511
Wazon
Czechy, Wilhelm Kralik Sohn,
Eleonorenhain (?), pocz. XX w.
szkło bezbarwne brokatowane szkłem fioletowym i nitkami szklanymi
formowane na gorąco, lazura srebrowa, iryzowane, przeszlifowane; 11,6 x 16 cm
nie sygn.
Czechy, Wilhelm Kralik Sohn, Eleonorenhain (?), pocz. XX w.