Alfred BARYE (1839-1882)
Lot No.: 418
Orzeł
brąz, wys. 50 cm;
sygn. na skale: BARYE; 3 ćw. XIX w.
brąz, wys. 50 cm;
Wyobrażenie okazałego orła przysiadłego na skałach posadowionych na kwadratowym postumencie z bazaltu. Wysokiej klasy akademickiej rzeźbie animalistycznej
odpowiada równie dobry odlew.