Jan CYBIS (1897 - 1972)
Lot No.: 259
Chińska figurka
olej, płótno, 72 x 91 cm;
sygn. l.d.: Cybis
olej, płótno, 72 x 91 cm;
sygn. l.d.: Cybis
Na odwrocie napisy autorskie: JAN CYBIS - WARSZAWA / ul. Karowa 14 / "CHIŃSKA FIGURKA" 1958 r.