Simon MONDZAIN (1890 - 1979)
Lot No.: 257
Anemony
olej, płótno, 60,5 x 50 cm;
sygn. z lewej: Mondzain
olej, płótno, 60,5 x 50 cm;
sygn. z lewej: Mondzain
na odwrocie: "Anémones" / S. Mondzain / 5 rue
Campagn-Premiere / Paris XIVe