Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.: 253
Widok na Lauteine, 1925 r., Nicea
olej, płótno, 39 x 60 cm;
Na odwrocie na płótnie numery: 0788/5
oraz faksymile podpisu WW 3;