Stanisław CZAJKOWSKI (1878 - 1954)
Lot No.: 245
Krzyż przydrożny, 1929
olej, sklejka, 54 x 37 cm;
sygn. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI / 1929;