Malarz nieokreślony, polski
Lot No.: 235
Zmierzch
olej, płótno, 12,3 x 23,8 cm;
2 poł. XIX w.
olej, płótno, 12,3 x 23,8 cm;
2 poł. XIX w.
praca w typie malarstwa monachijskiego wykazuje podobieństwa do prac Zygmunt Sidorowicza