Antoni PIOTROWSKI (1853 - 1924)
Lot No.: 232
Koń w pejzażu
olej, płótno naklejone na karton,
24 x 35,5 cm;
olej, płótno naklejone na karton, 24 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: A. Piotrowski; na odwrocie nalepka z TZSP z nr 12339,
tytułem, datą nadesłania 26 X 1925
Katalog wystawy pośmiertnej Antoniego Piotrowskiego, 1925,
Przewodnik nr 7 po wystawie TZSP, 1925, poz. 117