Karol KOSSAK (1895 - 1975)
Lot No.: 202
Zima
akwarela, papier, 42 x 62 cm;
sygn. p. d.: KKossak; / 1943;
akwarela, papier, 42 x 62 cm;
sygn. p. d.: KKossak; / 1943;
na odwrocie nalepka i stempel z Domu Sztuki M. Siemiński, Łódź, ul. Piotrkowska;