Stanisław Feliks JASIŃKI (1862 - 1901)
Lot No.: 111
Primavera wg Sandro Botticellego, 1892
akwaforta i miedzioryt, papier,
39,2 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: GRAVÉ PAR JASIŃKI;