Józef AUMILLER (1892-1962)
Lot No.: 714
Medalion z Józefem Piłsudskim
brąz, średnica 25 cm;
Warszawa, l. 30. XX w.
kolisty, z popiersiem w lewym profilu; w otoku napis: "JÓZEF PIŁSUDSKI MARSZAŁEK"; przy krawędzi u dołu z prawej sygn.: "J. AUMILLER"; na odwrocie u dołu napis: "NAKŁADEM / TOWARZYSTWA POPIERANIA / WYTWÓRCZOŚCI
POLSKIEJ / W WARSZAWIE"; brąz, średnica 25 cm; Warszawa, l. 30. XX w.