Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Lot No.: 217
Za chlebem
olej, tektura, 48 x 35 cm;
sygn. p.d.: Wlastimil Hofman / 1917
na odwrocie nalepka TPSP w Poznaniu