Lot No.: 701
Albumik z fotografiami
Wiedeń? Kraków? zdjęcia wykonane
w rozmaitych atelier na terenie
Austro-Węgier i Niemiec
w skórzanej oprawie z mosiężnym zapięciem i ozdobnymi, ażurowymi okuciami; wewnątrz 27 kart o złoconych brzegach, z wyciętymi okienkami na fotografie w formacie gabinetowym; zachowane 46 fotografii portretowych; skóra, mosiądz, karton, wyklejki z papieru imitującego morę; 14,5 x 11 x 6 cm;
Wiedeń? Kraków? zdjęcia wykonane w rozmaitych atelier na terenie Austro-Węgier i Niemiec (m.in. OST, LAFRANCHINI, SZEKELY w Wiedniu, RZEWUSKI w Krakowie, BLEIWEIS w Tarnowie, SILKIEWICZ w Tarnopolu, SEBOLDT - Breslau, KOSMEHL - Magdeburg, RED - Linz); 3 i 4 ćw. XIX w.