Lot No.: 619
Cukiernica skrzynkowa z kluczykiem
srebro pr. 3; łyżeczka - plater, dł. 14 cm;
Wiedeń, k. XIX w., łyżeczka - Warszawa,
Fraget , k. XIX w.
na czterech nóżkach w formie uskrzydlonych lwich łap, zdobiona rytowanym, stylizowanym ornamentem roślinno-geometrycznym; na wieczku monogram wiązany SK; wnętrze złocone; dołączona platerowana łyżeczka do cukru o muszlowatym, złoconym wewnątrz czerpaku;
srebro pr. 3; wys.10,5 cm, szer. 13 cm, głęb. 9 cm, waga 463 g.; łyżeczka - plater, dł. 14 cm;
Wiedeń, k. XIX w., łyżeczka - Warszawa, Fraget , k. XIX w.