Lot No.: 607
Para flakonów secesyjnych
srebro pr. 1(?) z głową Minerwy, cz. złocone,
szkło trawione; Paryż, k. XIX / pocz. XX w.
ze szkła kryształowego w formie baryłkowatych buteleczek o długich szyjkach zdobionych lilią wodną. Motyw lilii powtórzony na okuciach srebrnych, ażurowych; zatyczki w formie plastycznego pąka kwiatowego złocone wtórnie, na brzuścach
szlifowany monogram wiązany ML; srebro pr. 1(?) z głową Minerwy, cz. złocone,
szkło trawione; wys. 20 cm, średn. 7,1 cm; Paryż, k. XIX / pocz. XX w.