na czterech nóżkach utworzonych z gałązek winorośli zachodzących na puklowany brzusiec; na wieczku plastyczny owoc; wnętrze złocone;
srebro; wys. 12 cm, szer. 15 cm, głęb. 11 cm; waga 302 g;
Austro-Węgry, 2 poł. XIX w.