Lot No.: 505
Para talerzy z miniaturami a'la Watteau
porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Miśnia, XX w.
płytkie, o falistej krawędzi kołnierza, ze złotą obwódką; złota obwódka wokół krawędzi lustra. W lustrach barwne miniatury
rodzajowe z parami w strojach dworskich w scenerii parkowej: 1) grający na gitarze i siedząca obok dama, 2) flirtująca para.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 2,6 cm, średnica 21,5 cm;
sygn.: kobaltem podszkl. skrzyż. miecze i wycisk: 146, 3
Miśnia, XX w.