Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Lot No.: 265
Żółte róże w wazonie
olej, tektura, 50 x 69 cm;
sygn. u dołu: A. Karpiński
olej, tektura, 50 x 69 cm;
sygn. u dołu: A. Karpiński
Czerwone plamy wokół bukietu stanowią
podkład malarski pod nienamalowane róże.