Oleksa NOWAKIWSKIJ (1872-1935)
Lot No.: 236
Pejzaż zimowy
olej, sklejka, 25 x 32 cm;
sygn. p. d.: Oleksa Nowakiwskij
/ Osmoloda 6 III 1905 (cyrylicą)