Aleksander LASZENKO (1883 - 1944)
Lot No.: 233
Wieczór w Kairze
olej, tektura, 51 x 71 cm;
sygn. l. d.: A. Laszenko.
olej, tektura, 51 x 71 cm;
sygn. l. d.: A. Laszenko.
Na odwrocie nalepka z Domu Sztuki M.
Siemińskiego w Łodzi.