Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Lot No.: 230
Marszałek Józef Piłsudski
oraz gen. dyw. Gustaw Orlicz-Dreszer
przyjmują defiladę kawalerii na Błoniach krakowskich;
olej, płótno, 136 x 149 cm;