Wacław SZYMANOWSKI (1859 - 1930)
Lot No.: 226
Portret mężczyzny
olej, płótno, 68 x 49,5 cm;
dedykacja p. d.: Pani Michalskiej /
1881 r Wacław Szymanowski / 1918 r.