Lot No.: 372

Wiktor SZYMAŃSKI, XX w.

Lot No.: 372

Ujeżdżanie Pegaza

olej, płyta; 49 x 65 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR SZYMAŃSKI.
Initial price 100 zł