Lot No.: 357

Jan Antoni KARCZEWSKI (1931-2017)

Lot No.: 357

Totem, 1993

akwarela, papier; 71 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: KARCZEWSKI VII 93.
Initial price 500 zł