Bolesław ROGIŃSKI (1907-1990)
Lot No.: 339
Barkasy
akwaforta, papier; 25 x 35 cm (wymiar arkusza);
sygn. ołówkiem p. d.: B. Rogiński, l. d.: Barkasy.