Antoni SUCHANEK (1901-1982)
Lot No.: 328
Kościół Franciszkanów - z teki „Ruiny Starej Warszawy”
autolitografia, papier; 33 x 37 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem przez autora p. d. oraz opisana na płycie.