Lot No.: 318

Władysław ZAKRZEWSKI (1903-1944)

Lot No.: 318

Kościół Mariacki w Krakowie

akwaforta, papier; 8 x 10 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. ołówkiem: Zakrz.
Initial price 100 zł