Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Lot No.: 314
Galeria C, 1980
akwaforta, akwatinta, papier; 32 x 24,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: J. Przybylski 80., l. d.: "GALERIA C" 22/30.