Lot No.: 150

Maria KARPIŃSKA XIX-XX w.

Lot No.: 150

Trofeum, 1891

olej, płótno; 89 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Karpińska / 91.
Initial price 500 zł