Józef CZAJKOWSKI (1872-1947)
Lot No.: 102
Fragment Sukiennic w Krakowie, 1911
autolitografia barwna, papier; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Józef CZAJKOWSKI 911.