Lot No.: 30

Edward DWURNIK (1943-2018)

Lot No.: 30

Tulipan

akryl, płótno; 17,5 x 13 cm;
sygn. i dat. p. d. 2018 / EDWURNIK.
Initial price 1 000 zł