Lot No.: 22

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Lot No.: 22

Czytający

litografia barwna, papier; wym.: 33 x 24 cm;
sygn. oł. l. d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l. d.: 69/100.
Initial price 500 zł