Lot No.: 21

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

Lot No.: 21

Kształt intymnej iluzji

litografia barwna, papier; 92 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński; l. d.: 145/250.
Initial price 1 000 zł