Prymus MILEWSKI (1822-1890)
Lot No.: 10
Para w strojach ludowych
olej, płótno; 35 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: P. Milewski.
sygn. p. d.: P. Milewski.