Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.: 5
Leśna droga jesienią
olej, płyta; 34 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.