Lot No.: 5

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Lot No.: 5

Leśna droga jesienią

olej, płyta; 34 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.
Initial price 1 000 zł