Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) (1911-1979)
Lot No.: 2
Rynek Starego Miasta w Warszawie
akwarela, ołówek, papier; 49 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Wł. Stachowicz.
sygn. p. d.: Wł. Stachowicz.