Lot No.: 733
Lustro ścienne
drewno lipowe, snycerka, złocenie;
wys. 110 cm, szer. 60 cm, głęb. ca 6 cm;
Austro-Węgry? 4 ćw. XIX w.
z taflą w kształcie trapezu, okolona bogato dekorowaną, drewnianą, złocona ramą; w ażurowym zwieńczeniu para smoków adorujących wazon z kwiatami; u dołu kartusz z kaboszonem, boki zdobione motywem akantu, kaboszonów i muszli;
tafla lustrzana, podkład z drewna sosnowego;
drewno lipowe, snycerka, złocenie; wys. 110 cm, szer. 60 cm, głęb. ca 6 cm;
Austro-Węgry? 4 ćw. XIX w.