Lot No.: 610
Waza z nakrywą
srebro niesygnowane, wewnątrz złocone;
38,5 x 38 x 28 cm, waga 2139 g;
Niemcy?, k. XIX w.
połkulista ozdobiona szerokim pasem reliefowych owoców, wsparta na kolistej stopie obwiedzionej ornamentem z ułożonych naprzemiennie owali i liści i krótkim trzonie ozdobionym winoroślą; nakrywa z wycięciem na łyżkę, zwieńczona pąkiem, po bokach dwa wysoko uniesione, wolutowo zakończone uchwyty;
srebro niesygnowane, wewnątrz złocone; 38,5 x 38 x 28 cm, waga 2139 g;
Niemcy?, k. XIX w.