Lot No.: 506
Wazon dekoracyjny
szkło warstwowe (oranżowo-brązowe),
trawione; mosiądz złocony;
Francja, Abel Combe z Paryża (?), ok. 1880
o delikatnej klasycyzującej dekoracji ornamentalnej, której motywem przewodnim są maski i wazony oraz zawieszone na girlandach i wiciach roślinnych instrumenty muzyczne i trofea wojenne. Dekoracja barwna wspołgra ze złocona oprawą brązową ujmującą szyje wazonów w dwa medaliony, z zawieszonymi girlandami z kampanuli i winorośli;
szkło warstwowe (oranżowo-brązowe), trawione; mosiądz złocony; 27,5 x 11,5 cm; nie sygn.