Malarz nieokreślony, polski, k. XVIII w.
Lot No.: 260
Św. Wilgoforta
olej, płótno, 100 x 73 cm;
u dołu inskrypcja: S. Wilgoforta P. i M. Patronka
w utrapieniach y fra-/sunkach