Mieczysław SIEMIŃSKI (1891 - 1965)
Lot No.: 226
W miasteczku
akwarela, papier, 47,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: ŁÓDŹ / SIEMIŃSKI
sygn. l. d.: ŁÓDŹ / SIEMIŃSKI ;
na odwrociu nalepki: autorska z tytułem, techniką i nr 144; z wystawy "Sztuka - Kwiaty - Wnętrze", Poznań
1937 z nr 3 oraz tytułem "Na targu", TPSP w Krakowie z 1935 r. oraz z Instytutu Propagandy Sztuki