Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903 - 1966)
Lot No.: 217
Modlitwa
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. l.d.: F.K. Wygrzywalski;
olej, płótno, 50 x 70 cm;
na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki w Częstochowie z nazwiskiem autora, tytułem, techniką i wymiarami obrazu