Alfons KARPIŃSKI
Lot No.: 212
Kaczeńce
olej, tektura, 35 x 49 cm;
sygn. l. d.: A.Karpiński
olej, tektura, 35 x 49 cm;
sygn. l. d.: A.Karpiński
w załaczeniu certyfikat wydany przez Muzeum Narodowe w Warszawie, podpisany przez prof. Stanisława Lorenca.