Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902 - 1986)
Lot No.: 210
Bez
olej, płótno, 78 x 58,5 cm;
sygn. p. d: Z. Przebindowski
olej, płótno, 78 x 58,5 cm;
sygn. p. d: Z. Przebindowski
Na odwrocie na krośnie nalepka autorska z opisem obrazu, na płótnie nr 14 . 67