Franz HOFFMANN (XX w.)
Lot No.: 110
Stacje Drogi Krzyżowej (10 plansz)
drzeworyt, papier, 17,5 x 13 cm (odcisk klocka);
sygn. p. d.: Franz Hoffmann;
l. d.: numery stacji (ołówkiem); ok. 1920